Ads 468x60px

Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου 2016

ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ - ΟΡΕΣΤΗΣ 0 - 2

Άλλον έναν φιλικό αγώνα πρόσθεσαν στο ενεργητικό της προετοιμασίας τους οι δυο ομάδες της περιοχής μας. Οι δυο προπονητές (Γιώργος Αραμπατζής για τον Ορέστη και Γιώτης Μυλωνάς για τον Άρδα είχαν την ευκαιρία να δώσουν χρόνο συμμετοχής σχεδόν σε όλους τους ποδοσφαιριστές τους. Νικητής αναδείχθηκε ο Ορέστης με σκορ 2 - 0 (1 - 0). Τα γκολ σημείωσαν στο Α΄ημίχρονο ο Σάκης Οικονόμου και στο Β΄ ο Ανέστης Παπαγιαννίδης με πέναλτι. Στο Β΄ημίχρονο τραυματίστηκε και αντικαταστάθηκε ο Νίκος Γιόντης. Ελπίζοντας να είναι ελαφρύς ο τραυματισμός του του ευχόμαστε ολόψυχα περαστικά.
Για τον Ορέστη αγωνίστηκαν οι : Μπεχτσούδης, Γαλλής, Κιτσικούδης, Τζουμακίδης, Γιόντης, Πετρόπουλος, Ντινούδης, Στεφανίδης, Οικονόμου, Μάτσιος, Παπαγιαννίδης, Καϊσίδης, Μεμούρης, Μοσινιάν, Βουδούρης, Οτέμπερης, Δαρβούδης, Ελευθεριάδης, Πασχαλίδης, Καστρινός.